Dekorasyon, Ev Dekorasyonu, Mobilya Modelleri, Yatak Odası, Salon, Oturma Odası, Mutfak, Banyo, Aydınlatma

Modern Ahşap Yatak Çerçeveleri

İç dekorasyon son 10 yılda o kadar çok gelişmiştir ki, seçim şansımız her gün biraz daha arttı. Kendimizi şımartabileceğimiz benzersiz dekorasyon malzemelerini piyasada fazlası ile bulmak mümkün.

yüksek ahşap yatak çerçevesi

Yatak odasını dekore derken unutulmayacak en önemli ayrıntı, önce rahatlıktır. Rahat ve konforlu bir yatak, yatak odasının olmazsa olmazıdır. Seçeceğiniz yatak çok büyük olsun ve çok rahat olsun. Bu konforu sağladıktan sonra dekorasyon kısmı ile ilgilenebilirsiniz. Ahşap yatak odasına çok yakışır. Yatak odanızda sıcak, ve doğal bir hava istiyorsanız ahşabı tercih edebilirsiniz.

modern dekoratif ahşap yatak

Ahşap sorunsuz bir malzemedir. Her tür mobilya ile uyum sağlayabilir. Cilalı ahşap zeminler de yatak odalarında çok hoş bir görünüm yaratırlar. Yatak kasasını da ahşaptan yana yaparsanız çok doğal bir görüntü elde edersiniz. Ahşap yatak kasaları genelde çok sağlam olmalarından ötürü kullanışlı da olurlar. Yatağınızı seçerken alanınızın boyutu çok önemlidir. Odanızı boğmayacak bir boyutta yatak kasası tercih ederseniz daha doğru olur. Çok güzel şekillerde ahşap yatak kasaları vardır. Her hangi birini değerlendirebilirsiniz.

tek kişilik ahşap yatak çerçevesi

koyu renk ahşap yatak çerçevesi

farklı ahşap yatak çerçevesi

eskitme ahşap yatak çerçevesi

el yapımı ahşap yatak çerçevesi

değişik ahşap yatak çerçevesi

ahşap yatak çerçevesi

ahşap yatak başlığı

1 yorum

  • Merhaba, ilk fotoğrafta yer alan ahşap yatak çerçevesinin fiyatı nedir? Yeriniz nerededir? Gelip diğer modelleri yakından görme imkanınız var mıdır?