Dekorasyon, Ev Dekorasyonu, Mobilya Modelleri, Yatak Odası, Salon, Oturma Odası, Mutfak, Banyo, Aydınlatma

Modern Mutfak Masası ve Sandalye Modelleri

mutfak masası modelleri

Evlerde mutfak masasının çok görevi vardır. Bazıları sadece sabah ve öğlen yemeklerini, hem pratik olduğu için hem de hızlı olduğu için mutfak masasında yemeyi tercih ederler. Akşam yemeklerini ise daha geleneksel olarak büyük yemek masalarında yerler. Diğer bir kesimde sabah, öğlen ve akşam üç öğünü de mutfak masasında yemekten son derece keyif alırlar. Mutfak masası size zamandan tasarruf ettirir. Çünkü sofrayı toplama ve kurma işlemi daha basit ve hızlı olur. Birde mutfakta ev sahibi ile muhabbet etmek isteyen konuklar olabilir onları mutfak masasında ağırlarsınız.

beyaz mutfak sandalyesi

Küçük bir mutfağınız varsa ona uygun küçük masalar tercih etmenizde fayda vardır. Üzeri beyaz bacakları metal, yada hem üzeri hem de bacakları metal olan küçük derli toplu masalar, dar mutfaklar için hem renk açısından hem de küçüklüğü açısından çok uygun olurlar. Kullanışlı ve mutfak alanını daraltmayan masalar tercih edin, ve tabi farklı tasarlanan tipte olanları tercih ederseniz çok hoş olur. Ayakları tekerlekli olan masalar mutfakta kullanım açısından size çok büyük kolaylık sağlar. Ayrıca eğer katlanabilir bir masa alırsanız yemek dışındaki zamanlarda masanın alanınızı daraltmasını da önlersiniz.

celik ve plastik mutfak sandalyesi

Mutfak masasının olduğu yerde sandalye olmadan olmaz. Sandalye seçiminde de şık ve kullanışlı olanları tercih edin. Şık mat renkte alüminyum malzemeden üretilen sandalyeler mutfağa çok yakışırlar. Asansör sistemi olan ve üst üste istiflenebilen sandalye takımları vardır. Her rengi mevcut olan bu sandalyeler son derece kullanışlı olurlar. Mutfaklarınız için masa ve sandalye seçerken renk uyumuna dikkat edin. Mesela beyaz bir masa seçip, kırmızı sandalyelerle masanıza ışık katabilirsiniz. Eğer seçiminiz cam bir masa olursa sandalyelerinizi beyaz tercih edebilirsiniz.

endustriyel mutfak sandalyesi

Dar alanlar için kapanıp açılabilen masa ve sandalyeleri tercih edin. Daha kalabalık olduğunuzda masanın iki tarafından da açılabilen kapağı olan modeller vardır. Son derece kullanışlı olurlar. Masanın içine tamamen gömülebilen sandalye ve masa takımları da yılın en popüler modelleridir. sandalye kavisli gelerek tamamen masanın altına girer ve buda size mutfakta ciddi bir yer kazandırır. Görünüm olarak da çok hoştur.

gri mutfak sandalyesi

Biraz renk istiyorum ama beyazdan da vazgeçemiyorum diyorsanız. Beyaz bir masa ve beyaz sandalyeler, fakat sandalyelerin alt kısmında gölge şeklinde kırmızı bir renk. Muhteşem bir uyum. İki rengi değerlendirmek isteyenler bu tarzı deneyebilirler. Mutfağında modern tasarım isteyenler için, Fransız tarzı bistro bir masa ve üzerinde Carrera mermer son derece büyüleyici ve çekici bir masa olur. Masanın etrafına da bistro tarzı sandalyeler koyduğunuzda çok hoş bir görüntü yakalarsınız. Küçük masalar her zaman kısa boylu olmak zorunda değillerdir. Uzun boylu masalar tercih edebilirsiniz, bu masalara uzun bacaklı tabureler kullanırsınız. Mutfağınızda bir bar havası yaratabilirsiniz.

 

istiflenebilir mutfak sandalyeleri

kahverengi mutfak masasi ve sandalyesi

kare mutfak masasi

katlanir turuncu mutfak masasi

kirmizi beyaz mutfak sandalyesi

kirmizi mutfak sandalyesi

lake mutfak masasi ve sandalyesi

 

mutfak sandalyeleri

oval siyah mutfak sandalyesi

pembe mutfak sandalyesi

siyah mutfak masasi

tekerlekli mutfak masasi

turuncu mutfak sandalyesi

yesil mutfak sandalyesi modelleri

yuvarlak mutfak masasi

aluminyum mutfak sandalyesi

1 yorum

  • Masa ve sandalye konusunda verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Verdiğiniz bu bilgilerle buypasa.com ‘dan masa ve sandalyeleri alabilirim..