Dekorasyon, Ev Dekorasyonu, Mobilya Modelleri, Yatak Odası, Salon, Oturma Odası, Mutfak, Banyo, Aydınlatma

2015 Deri Köşe Takımları

Deri Köşe Takımları

Son yıllarda fazlasıyla çeşitlenen köşe takımlarında 2015 yılında gözde deri olanlar. Deri köşe takımları eskilerde ofislerde daha çok karşımıza çıksa da bu yıllarda evlerde de sıklıkla karşımıza çıkıyor. Fakat deri o kadar geniş ve çeşitli bir konu ki her deri koltuğu güvenip üzerinde oturmak için evimize alamayız. Bu yüzden sizlere deri köşe takımları hakkında bilgi vereceğiz. Öncelikle piyasada üreticilerin kullandığı deri çeşitleri suni deri ve gerçek deri kaplamalardır. Eğer deri köşe takımı almayı düşünüyorsanız kullanılan derinin birinci sınıf, gerçek deri malzemeden üretildiğinden emin olmalısınız. Aksi takdirde zamanla bu deri size problem çıkaracaktır.

2015 Deri Köşe Takımları

Kalitesiz deri zamanla aşınacak ve pul pul dökülmeye başlayacaktır. Bu da köşe takımınızı kullanılamaz hale getirecektir. Bu sorunlarla karşılaşmamak adına kaliteli deri malzemeden üretilmiş köşe takımlarını tercih etmenizi öneririz. Ben sizlere temizliği hakkında da küçük ipuçları vermek isterim. Öncelikle deri köşe takımınız sıcak su ile direkt temas etmemelidir. Bu çok çabuk yıpranmasına sebep olur. Aynı sıcak su gibi sabunun direk teması da deriye zarar verir. Ayrıca temizledikten sonra nemli bırakmamanızda oldukça önemli. Bilmeniz gerekir ki deri nemi hiç sevmez. Temizledikten sonra iyice havalandırıp kuruduğundan emin olun. Arkasındansa köşe takımınızın daha canlı ve parlak görünmesi için bezi çok az yağlayıp koltuğunuza yedirmenizi önerebiliriz. Tüm bunlara dikkat ettiğinizde deri köşe takımının sizin için vazgeçilmez olacağından emin olabilirsiniz. Köşe takımının şık görünümü, estirdiği modern hava ve derinin asaleti bir araya geldiğinde bizleri etkisi altına alması işten bile olmuyor elbette.

Açık Renk Deri U Köşe Takımı

Ayak Uzatmalı Deri Köşe Takımı

Gri Deri Köşe Takımları

Krem Rengi Deri Köşe Takımı

Modern Deri Köşe Takımı

Pembe Deri Köşe Takımları

Rahat Deri Köşe Takımları

Siyah Deri Köşe Takımı Modelleri

Taba Rengi Deri Köşe Takımı

1 yorum

  • iyi günler üstten 3. resim dekı u şeklnde krem rengı bır deri köşe takımınız var fiyatını öğrenmem mümkünmü acaba çünkü böyle bir takım arıyorum bılgılendırirseniz sevinirim.