Dekorasyon, Ev Dekorasyonu, Mobilya Modelleri, Yatak Odası, Salon, Oturma Odası, Mutfak, Banyo, Aydınlatma

Gömme Dolap Modelleri

Gömme Dolap Modelleri
Gömme Dolap Modelleri

Yaşam alanımızda birçok dolaplar mevcut; banyoda, mutfakta, yatak odamızda, salonumuzda… Ama bu dolapları mevcut yerlerimiz geniş ise rahatlıkla eğer dar ve küçük alan ise zorlukla kullanırız. Gömme dolap modelleri işte tam da bu alanda yani yerlerimizin dar ve kullanışızsız olduğu alanlar da ilk olarak aklımıza gelen dolap modelleridir. Birçok dolap modeli vardır ama gömme dolap modelleri oldukça kullanışlı ve yer bakımından oldukça tasarruf kazandıran dolaplar arasındadır.

gömme dolap spot lamba

Özellikle geniş alana sahip olmayan evlerde kişiler bu tarz dolapları tercih ederler. Görünüş açısından da şık olarak tanımlanabilir. Aslında gömme dolapların bir özelliğide oldukları yere sabit olmaları ve güvenlik açısından da kişilere her alanda güven sağlamaktadır. Bu yüzden kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Odaların kapasite ve düzenine göre farklı şekiller de dolaplar tasarlanabilir, bu dolaplar mekana uygun yapılmalıdır. Genellikle modern ve şık tarzlar tercih edilir.

mor lake gömme dolap modelleri

Gömme dolap yaptırarak yatak odanızdaki kullanılabilir alanı arttırabilirsiniz. Böylelikle hem odanızdaki diğer eşyalar için yer açılmış olur, hemde odanızdaki alan büyüyeceği için daha ferah bir yaşam alanı yaratmış olursunuz. Değişik modelleri görebilmeniz için sizler için değişik gömme dolap modellerinden oluşan bir galeri oluşturduk, istediğiniz tarzda bir model bulabilmeniz ümidiyle.

köşe gömme dolap modelleri mavi gömme dolaplar  ikea yeşil sürgülü cam gömme dolap modelleri bebek odası gömme dolap çocuk odası gömme dolap modelleri kahverengi gömme dolap çeşitleri siyah gömme dolap modelleri kırmızı gömme dolap modeli giysi odası gömme dolap modelleri sürgülü cam gömme dolap ahşap gömme dolap

Yorum Ekle